Grande – Noizy

loading...

Njifem si i pari
Erdha me Ferrari
Me pa se qka bagazhi
Shoki t’hik zari
Rethohem me mangupa
S’di se qka eshte tuta
Shokt sun mi prek
Se shokt i kom krejt cuba
Ne si puro sikur puba
Ecim veq me tufa
Mos kalo ka terri
Se jane cunat me kapuqa
Statusin sun ma mrrijne kta
Veq si bojne do rrima
E kalumja ime
Ktyne ju duket sikur n’filma
S’kena dashni per ju bitchy man
S’kena dashni per ju bitchy man
Ditet e sodit jon ma zi
Se femnat e kqija fatchy man
Jam zone private
Private Jet
Kta m’lypin n’toke
E une jam n’terren
Kur m’bojne si t’forte
Ah kuku medet
Kta po lypin pune
I am the Chief

REF:
Grande, bitchy lookin star
Call me Grande
24 + 7 I’m grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra Grande
www.hiteshqip.org

Ju mundoheni me bo karriere
Ndersa une jam kthy ne Brand
Une nuk e njeki moden permas
Mu moda m’njek qdo hap
Nese ti nuk keni per ne
Do te thote qe s’ke ec me kohen
Po normal qe keni per ne
Normal ti e din qa bohet
Kom fansat e flakte
Grupin ne flake
Xhepat i mushim perplot
E po derdhim pertok e pertok
Qunat hyne mren
Nihet prezenca qe dikush po vjen
Qunat n’ven
Silli do shishe se femnat po dehen
Sonte nuk flejme
Nisna per plazh
Masi ta djegim
Me 30 vete
Porosisim 10 shishe
Dhe i hapim dy
Kta e bojne per pordhe
Kta e bojne per sy
Na kur jena n’club
E bojm me ra shi
We smoke Ganja like VIP

REF:
Grande, bitchy lookin star
Call me Grande
24 + 7 I’m grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra Grande