TMV – 2TON

kur pi ni un ato taka ti shoh komt e gata ti mbon mu me tnjek si sigurim mrapa. veq dicka met thon ndrron krejt situata ti bon ma shum blic kur pom qon imagjinata REFRENI x2 ejj tavolina me vija un jom ku o shoqnija ty do me tmyt xhelozia se si ki paret […]

TMV – 2TON

Milionerk – Onat

(ti milionerk) qato nike-t e bardha, funi roze sa mir, sa mir, sa mir je ka dokësh a beson n’prralla, ti milionerk e di, e di, tutesh që lëndohesh edhe me taka ajo gjith doket jet, ma e mira e botës nuk jon kto prralla, ti milionerk thirrëm, thirrëm, thirrëm se s’pendohësh kerrin bmw, villen […]

Milionerk – Onat

Zotit – Elinel

Ref/x2 I need you,I need you,I need you To life And i won’t you,I won’t you,I won’t you For my life O Zot Nuk pe di qa me bo Nuk pe di ku mu drejtu,tlutna lshoje ni zo Tlutna, tlutna Rrugen trego Se i kom jep tanat skom kursy kurgjo E s’po muj as mu […]

Zotit – Elinel

Superhot – Noizy

jam i ftum dhe njeher si terrori nates…Noizy Mfal,a bon me thon qe je Super Hot? Dhe nese ska mundesi?une tfoli prap T”lutna ec pak ma kadale se spo muj me vrap Dhe nese sdon mu nal une t”ndal me zor Hajde tash po lozim paske mendjen e madhe sikur me kon Noizy(ahaa) Mu pom […]

Superhot – Noizy