Ndale – Blero

Se veq ti me jep knaqesi S’po du me t’lon me m’ik Po du me t’pa cdo dite Buzet qe s’mi fale Po m’vrasin ngadale Ty ta dhashe zemren, dhe ti e vrave Ndale, ndale veten ndale Dua te ti puth buzet qe kurre s’mi fale Ndale, ndale veten ndale Dua te ti puth buzet […]

Ndale – Blero

Rren – Blero

Qka nëse s’do shihemi më unë dhe ti, Qka nëse vdekja na ndan, A do të më kujtojsh dhe mua me qiri, E të pendohesh për premtimet që s’u mbanë, Janë thjesht fotografi, Krejt qka kemi unë dhe ti I thuaj dhe atij Pse t’kam dashtë ma shumë se veten nuk e di REF.: Rren […]

Rren – Blero

Athu – Blero

Athu a je pendu At mer malli si mu Athuuu ka mbet tek ti veq pak dashuri A edin sa shum me ty jam krenu A edin sa shum per ty jom lendu Nuk ja vlejti Edii por zemra Veq ty tka ndi Ref:x1 E werteta shum pom dhemb Ska ilaç per shpirtin tem Ditet […]

Athu – Blero