Shqiptare – Tus & Bruno

Η ώρα έξι έξω έχει φέξει είσαι τόσο σέξυ τα έχω παίξει σε ρωτάω την καρδιά μου γιατί έχεις κλέψει είμαι από την Αλβανία μου λες με μία λέξη ξέρεις για την Φουρέιρα πόσο τον έχω παίξει; Η πρώτη σκέψη πάει κατευθείαν στο ερωτικό δεύτερη σκέψη πως θα εισάγουμε αλβανικό και η τρίτη σκέψη θα […]

Shqiptare – Tus & Bruno

Ajo – Bruno

Faji nuk është më i imi Me tjera femra nuk ka zgjat ma shumë Se për mu ishin vetëm ti dhe unë Ti me mu ndaje veç shtratin Por në shpirt jo nuk isha unë Se për ty isha dikush më shumë I dashurum në ty, i dashurum në ty Si asnjëherë më parë I […]

Ajo – Bruno

Dehur – Bruno

Cigaren dhe goten perpara Do dehem Se keshtu i vras kujtimet Te shoh ty Ne fund te gotes time E thyej njesoj si zemren time Ref: Nuk kam lot Se lotet me jane thare S’kam shpirt Se ti e ke vrare Dhe me kot mundohet te harroj Se kam te lehte pa ty te jetoj(2x) […]

Dehur – Bruno